Czarne wesele opinie,  Magia miłosna opinie,  Oczyszczenie aury opinie,  Opinie o rytualistach,  rytuał egipski opinie,  rytuał miłosny opinie,  Rytuały czarne wesele opinie,  Rytuały finansowe opinie,  Rytuały miłosne opinie,  Rytuały Wiccańskie opinie,  spętania miłosne opinie,  uroki miłosne opinie

Mysticum opinie

Na stronie mysticum.pl znajduje się oferta rytuałów miłosnych i oczyszczających. Oto ceny rytuałów:

Rytuał miłosny na konkretną osobę – 500 zł

Rytuał przyciągający powodzenie u płci przeciwnej- 500 zł

Rytuał odcięcia miłości -500 zł

Spętanie miłosne – 700 zł

Rytuał wiccański – 1000 zł

Rytuał na uzdrowienie relacji w związku, małżeństwie – 400 zł

Rytuał miłosny dla osób tej samej płci – 500 zł

Egipski rytuał miłosny – 1000 zł

Zdjęcie klątwy/ uroku – 500 zł

Tarcza ochronna – 500 zł

Rytuał oczyszczenia aury – 400 zł

Rytuał przyciągnięcia pieniędzy – 500 zł

Rytuał pomagający zachować zdrowie – 500 zł

Rytuał w wybranej intencji – 500 zł

Prosze o komentarze.

Please rate this

14 komentarzy

 • Kelka

  Z mojej strony mogę polecić zaklęcie egipskie. Zamówiłam ponieważ odszedł ode mnie mężczyzna z którym byłam przez 3 lata. Po tych 3 latach zdradził mnie z kolezanką z pracy. Byłam załamana, płakałam po nocach. W końcu wpadłam na pomysł, aby zamówić rytuał egipski z mysticum.pl. Nie liczyła na wiele, ale się pozytywnie zaskoczyłam. Po 2 miesiącach odnowiliśmy kontakt, potem przez miesiąc się spotykaliśmy, aż wreszcie on zaproponował powrót. Teraz jesteśmy oficjalnie parą od dwóch tygodni i mam ogromną nadzieję, że tak pozostanie.

 • Drima

  Spotykałam się z facetem przez rok, ale nic z tego nie wynikało. Dlatego doszłam do wniosku, że spróbuję spętania miłosnego z mysticum.pl I okazało się to świetnym wyborem. Po tym zaklęciu mężczyzna zaczął ze mną latać, aż w końcu zaproponował, abyśmy zostali parą. Jestem bardzo zadowolona.

 • Dominika

  Witam Seredecznie.
  Opiszę dokładniej swoją historię. Zamówiłam spętanie miłosne, ponieważ chciałam odzyskać mężczyznę, z którym byłam przez dwa lata. On mnie zostawił, ponieważ powiedział, że czuję się zmęczony relacją ze mną. Byłam zdruzgotana psychicznie, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Przez pierwsze trzy tygodnie od zamówienia spętania, nic się nie zmienialo. Po tym czasie, mężczyzna sie do mnie odezwał, odnowiliśmy kontakt. Potem zaczęliśmy ponownie spotykać się ze sobą, aż w końcu on zaproponował mi powrót. Teraz znowu jesteśmy razem od ponad miesiąca i jestem bardzo szczęśliwa.

 • wigry

  Mam 24 lata i z moim Marcinem byłam od dwóch lat. Poznaliśmy się na studiach, na początku niezbyt mi się spodobał, ale po pewnym czasie całkowicie się w nim zauroczyłam. Niestety potem pojawiła sie w naszym życiu jego była dziewczyna, i to sprawiło, że on odsunął się ode mnie i zaczął więcej spotykać się z nią. Zdecydowałam, że zamówię spętanie miłosne z mysticum.pl. Na początku nie działo się nic wyjątkowego, sytuacja pozostawała bez zmian. Na szczęscie po 5 tygodniach od zamówienia spętania, Marcin zaczął odsuwać tamtą kobietą ze swojego życia i znowu przybliżac się do mnie. Obecnie od zamówienia spętania miłosnego, minęło 5 miesięcy i tamta kobieta całkowicie zniknęła z naszego życia.

 • udoer

  Poznałem Mariolę jak miałem 24 lata. Po 2 latach doszło do oświadczyn z mojej strony. Niestety dziewczyna odrzuciła oświadczyny. Byłem załamany i zdecydowałem, że zamówię spętanie miłosne z mysticum.pl. I to zaklęcie naprawdę przyniosło efekt. Po 2 miesiącach, dziewczyna zaczęła prosić mnie o powrót. Oczywiście się zgodziłem. Znowu jesteśmy parą.

 • Małgorzata34

  Zamówiłam rytuał egipski z mysticum, aby odzyskać mężczyznę, który mnie zostawił dla innej kobiety. Z tego co wyczytałam te rytuały są najsilniejsze i dlatego zdecydowałam że skorzystam z oferty. Po rytuale dostałam zdjęcia, które napawały mnie otuchą. Liczyłam na szybkie efekty. Niestety przez pierwsze 5 tygodni nic się nie wydarzyło. Wtedy nastąpił przełom, on ją zostawił i odnowił kontakt ze mną. Zaczęliśmy na nowo spotykać się i wyjaśniac powoli nieporozumienia między nami. Po dwóch miesiącach takich spotkań, zdecydowaliśmy że spróbujemy być ze sobą ponownie. Póki co układa się pomiędzy nami bardzo dobrze. Pozdrawiam

 • Elinka

  Witam. Chce bardzo podziękować rytualiście z mysticum za odprawienie skutecznego spętania miłosnego. Zamówiłam prawie pół roku temu, ponieważ zostawił mnie facet z którym byłam przez 3 lata. Nie chciał ze mną być, ponieważ znudził się naszą relacją. Nie wiedziałam, co mam zrobić żeby go odzyskać. On urwał ze mną kontakt. Nie odpisywał na moje wiadomości. Dlatego zdecydowałam że skorzystam z magii miłosnej, która zaczęła jawić mi się jako jedyna deska ratunku. Po 3 miesiącach od zamówienia spętania miłosnego, mężczyzna do mnie wrócił. Powrót był niespodziewany – on zadzwonił do mnie z prośbą o spotkanie. Na tym spotkaniu zaczął mnie przepraszać i prosić o to, żebym dała mu jeszcze jedną szansę. Zgodziłam się i ponownie jesteśmy ze sobą. Znowu umiemy dogadac się i spędzamy miło czas. Pozdrawiam.

 • Erila

  Witam wszystkich. U mnie spętanie miłosne z mysticum przyniosło rezultaty, których oczekiwałam. Zamówiłam ponieważ chciałam odzyskać faceta z którym byłam ponad 3 lata i który zostawił mnie, ponieważ stwierdził, że zabieram mu wolność i że chciałby się jeszcze trochę pobawić. Ciężko było mi poradzić sobie bez niego. Miałam powazne plany związane z nim i jego decyzja o odejściu była dla mnie wielkim ciosem. Na spętanie miłosne zdecydowałam się z powodu wielu pochlebnych opinii o mysticum. Na rezultaty czekałam prawie 3 miesiące. Po tym czasie mężczyzna poprosił mnie o powrót. Jesteśmy ze soba ponownie od kilku tygodni i jestem optymistką co do przyszłości naszego związku.

 • nel

  Jestem zadowolona z rezultatów rytuału egipskiego z mysticum. Opisze w kilku zdaniach powód zamówienia rytuału. Spotykałam się z pewnym mężczyzną przez rok, ale on wciąż nie mógł zdecydować się na stały związek, pomimo tego, że ja między wierszami dawałam mu sygnały, że mi na nim zależy. W końcu straciłam cierpliwość i zamówiłam rytuał egipski, o którym przeczytałam że ma dużą skuteczność. Moja sytuacja krok po kroku zaczynała poprawić się, aż w końcu po 3 miesiącach zostaliśmy parą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *