Czarne wesele opinie,  Magia miłosna opinie,  Oczyszczenie aury opinie,  Opinie o rytualistach,  rytuał egipski opinie,  rytuał miłosny opinie,  Rytuały czarne wesele opinie,  Rytuały finansowe opinie,  Rytuały miłosne opinie,  Rytuały Wiccańskie opinie,  spętania miłosne opinie,  uroki miłosne opinie

Energiaduchowa.pl opinie

Na stronie energiaduchowa.pl znajduje się oferta rytuałów miłosnych. Oto ceny niektorych z nich:

-Rytuał wiccański 700 zł

-Rytuał egipski 1000 zł

-Spętanie miłosne 700 zł

-Rytuał czarne wesele 700 zł

-Oczyszczenie aury 400 zł

-Rytuał bliskości 500 zł

-klasyczny urok miłosny 500 zł

-Rytuał Czarne Wesele 1000 zł

-Rytuał miłosny Archaniołów 700 zł

-Rytuał na ożywienia dawnej miłości 500 zł

-Rytuał na przyciągnięcie pieniędzy 500 zł

-Rytuał na szczęsliwe zakończenie 500 zł

-Rytuał pomocy w nauce 500 zł

-Rytuał odpowiedzialności 500 zł

-Rytuał odcięcia od drugiej osoby 500 zł

-Rytuał ochraniający przed złorzeczeniem 500 zł

-Rytuał omijania negatywnych zdarzeń losowych 500 zł

-Rytuał przyciągnięcia nowej miłości 500 zł

Jeśli ktoś korzystał z oferty strony energiaduchowa.pl bardzo proszę o zostawienie komentarza.

Please rate this

25 komentarzy

 • Kornelia

  Skorzystałam ze strony energiaduchowa.pl i jestem naprawdę zadowolona z rezultatów. Po 3 miesiącach, od zamówienia rytuału egipskiego, facet do mnie wrócił. Teraz jestesmy ponownie razem od 6 tygodni i mam nadzieję, że tak już pozostanie.

 • ly7ska

  Dzieki spętaniu miłosnemu z strony energiaduchowa.pl, odzyskałam mężczyzne moich marzeń. Byliśmy razem od 3 lat, po czym on nieoczkiwanie mnie zostawił, stwierdzając, że jest wypalony naszym związkiem. Zaczęłam go prosić, aby zmienił decyzje, ale on był nieugięty. Zdecydowałam się na zamówienie spętania z energiaduchowa.pl i czekałam spokojnie na efekty. Po 4 tygodniach bez kontaktu z facetem, on znowu zaczął się do mnie odzywać. Przez 2 tygodnie pisaliśmy ze sobą smsy-, po czym znowu zaczęliśmy się spotykać. Po kilku spotkaniach, on zaproponował mi powrót. Zgodziłam sie i bardzo ucieszyłam. Jestesmy teraz razem od 3 tygodni, i układa się nam świetnie.

 • miltka

  Poznałam Mateusza, kiedy miałam 27 lat. Na poczatku naszej znajomości byłam nim zafascynowana. Niestety po pół roku czar prysł. On zaczał więcej rozmawiac z innymi kobietami. Ja byłam zazdrosna. Związek rozpadł się przez moją zazdrość. On poszedł w swoja stronę. Ja wtedy zaczęłam płakać i nie potrafiłam sobie bez niego poradzić. Dlatego zamówiłam rytuał egipski z energiaduchowa.pl. Początkowo nic sie nie działo. Jednak po czterech tygodniach Mateusz znowu zaczął za mną latać. W ciągu kolejnych trzech tygodni zostaliśmy para. Jestem z tego bardzo zadowolona.

 • Delta

  Dzieki rytuałowi egipskiemu, odzyskałam mężczyznę o którego walczyłam przez kilka lat. Znaliśmy się od 4 lat, niestety on nie chciał być ze mną. Próbowałam go podrywać, ale on nie był zainteresowany. W końcu zamówiłam rytuał egipski, ze strony energiaduchowa.pl. Nie liczyłam na cuda, ale po 5 tygodniach, on zaczął mi okazywać większe zainteresowanie. Zaczał mnie zapraszać na małe ranki do kawiarni. Po kolejnych kilku tygodniach zaproponował, żebyśmy zostali parą. Zgodziłam się i bardzo ucieszyłam. Wręcz niedowierzałam. Teraz jesteśmy ze sobą od ponad miesiąca i jestem ogromnie zadowolona, jest nam ze sobą świetnie.

 • Gabryska

  Polecam rytuał egipski, który spowodował, że w ciągu 8 tygodni, odzyskałam mężczyznę który mnie zostawił, ponieważ twierdził, że brakuje mu wolności. Zamawiając, nie wierzyłam w rezultaty, na szczęście te rezultaty nadeszły. Jestem naprawdę szczęśliwa.

 • Amelia

  Polecam rytuał egipski z tej strony, ponieważ dzieki temu odzyskałam faceta o którego walczyłam przez kilka miesięcy. 8 tygodni od rytuału egipskiego, mężczyzna był ze mną. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że rytuał zadziałał tak dobrze.

 • Karolina

  Bardzo polecam stronę energiaduchowa.pl. Zamówiłam stamtąd oczyszczenie aury, rytuał zadziałał po 3 miesiącach od zamówienia. Skorzystałam, ponieważ od pewnego czasu byłam naprawdę osłabiona, bolały mnie mięśnie, cięzko było wstać mi z łóżka. Zdecydowałam się na zaklęcie oczyszczające i w ciągu kilku tygodni było lepiej. Po 3 miesiącach, zapisałam się ponownie na siłownię, oraz zajęcia salsy. Naprawdę odzyłam, jestem bardziej towarzyska, pogadana.

 • molka

  Dzieki rytuałowi egipskiemu odzyskałam mężczyzne, który odszedł do koleżanki z pracy. Poczatkowo byłam załamana i nie wiedziałam co robić. Zaczęłam szukac informacji o magii miłosnej, i w taki sposob trafiłam na strone energiaduchowa.pl. Zamówiłam rytuał egipski i czekałam na rezultaty, chociaż nie liczyłam na zbyt wiele. I okazało sie, że doszło do pozytywnego zaskoczenia, rytuał egipski zadziałał w 9 tygodniu od zamówienia. Mężczyzna do mnie wrócił i jesteśmy ponownie razem od 4 tygodni.

 • kora

  Polecam rytuał egipski, który przyniósł rezultaty w ciągu około 3 miesięcy. Powodem zamówienia była chęć odzyskania mężczyzny, który zostawił mnie, ponieważ trochę znudził sie naszym związkiem i chciał spróbowac innego życia. Przyznam szczerze, że w chwili zamawiania dawałam co najwyżej przeciętne szanse na powodzenie rytuału, dlatego jestem pozytywnie zaskoczona. Rytuał działał stopniowo, najpierw odnowilismy kontakt i zaczelismy regularnie spotykać się. Po kilku tygodniach spotkan, on poprosił, abyśmy zostali para na nowo. Pozdrawiam.

 • avela

  Witam, zdecydowałam że również wpiszę sie. Chcę opisć rezultaty rytuału wiccanskiego. Mężczyzna zostawił mnie po 3 latach związku i trudno było mi dojść do siebie. Szukałam różnych sposobów na to, żeby wrócić do normalności, ale cały czas za nim tęskniłam. W końcu postanowiłam rzucić wszystko na jedną kartę i dlatego skorzystałam z magii miłosnej. Poczytałam trochę artykułów na ten temat, oraz znalazłam stronę z opiniami. energiaduchowa.pl miała większość opinii pozytywnych i dlatego własnie tam postanowiłam zamówić rytuał. Pełne efekty przyszły po 2 miesiącach, kiedy to on poprosił mnie o spotkanie, podczas którego przeprosił za to, że mnie zostawił i poprosił o powrót. Jestem naprawde zadowolona z efektów rytuałów.

 • Ewelina29

  uki- czy widzisz efekty rytuałów? Ja także zastanawiam się nad skorzystaniem z rytuału miłosnego, ponieważ chcę odzyskać mężczyznę, który zostawił mnie 2 miesiące temu i urwał ze mną kontakt.

 • uki

  Widzę zmiany na lepsze. Mężczyzna odnowił ze mną kontakt, regularnie ze sobą sms-ujemy, dwa razy spotkaliśmy się. Myślę, że wszystko podąża w dobrym kierunku.

 • Weronika

  Po zamówienie rytuału egipskiego ze strony energiaduchowa.pl na spokojnie czekałam na rezultaty. Na poczatku nie działo sie nic godnego uwagi, ale po kilku tygodniach sytuacja zaczęła się poprawiać. Po 5 tygodniach odnowiliśmy kontakt, następnie znowu zaczęliśmy się spotykać, az wreszcie on sam zaproponował mi powrót. Teraz jestem szczęśliwa i zadowolona z życia.

 • marilka35

  Witam Seredecznie.
  Opiszę dokładniej swoją historię. Zamówiłam spętanie miłosne, ponieważ chciałam odzyskać mężczyznę, z którym byłam przez dwa lata. On mnie zostawił, ponieważ powiedział, że czuję się zmęczony relacją ze mną. Byłam zdruzgotana psychicznie, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Przez pierwsze trzy tygodnie od zamówienia spętania, nic się nie zmienialo. Po tym czasie, mężczyzna sie do mnie odezwał, odnowiliśmy kontakt. Potem zaczęliśmy ponownie spotykać się ze sobą, aż w końcu on zaproponował mi powrót. Teraz znowu jesteśmy razem od ponad miesiąca i jestem bardzo szczęśliwa.

 • Ninte

  Mam 24 lata i z moim Marcinem byłam od dwóch lat. Poznaliśmy się na studiach, na początku niezbyt mi się spodobał, ale po pewnym czasie całkowicie się w nim zauroczyłam. Niestety potem pojawiła sie w naszym życiu jego była dziewczyna, i to sprawiło, że on odsunął się ode mnie i zaczął więcej spotykać się z nią. Zdecydowałam, że zamówię spętanie miłosne. Na początku nie działo się nic wyjątkowego, sytuacja pozostawała bez zmian. Na szczęscie po 5 tygodniach od zamówienia spętania, Marcin zaczął odsuwać tamtą kobietą ze swojego życia i znowu przybliżac się do mnie. Obecnie od zamówienia spętania miłosnego, minęło 5 miesięcy i tamta kobieta całkowicie zniknęła z naszego życia.

 • Erila

  Witam wszystkich. U mnie spętanie miłosne z energiaduchowa.pl przyniosło rezultaty, których oczekiwałam. Zamówiłam ponieważ chciałam odzyskać faceta z którym byłam ponad 3 lata i który zostawił mnie, ponieważ stwierdził, że zabieram mu wolność i że chciałby się jeszcze trochę pobawić. Ciężko było mi poradzić sobie bez niego. Miałam powazne plany związane z nim i jego decyzja o odejściu była dla mnie wielkim ciosem. Na spętanie miłosne zdecydowałam się z powodu wielu pochlebnych opinii o stronie energiaduchowa.pl. Na rezultaty czekałam prawie 3 miesiące. Po tym czasie mężczyzna poprosił mnie o powrót. Jesteśmy ze soba ponownie od kilku tygodni i jestem optymistką co do przyszłości naszego związku.

 • meltka

  Z mojej strony mogę polecić zaklęcie egipskie. Zamówiłam ponieważ odszedł ode mnie mężczyzna z którym byłam przez 3 lata. Po tych 3 latach zdradził mnie z kolezanką z pracy. Byłam załamana, płakałam po nocach. W końcu wpadłam na pomysł, aby zamówić rytuał egipski z energiaduchowa.pl. Nie liczyłam na wiele, ale się pozytywnie zaskoczyłam. Po 2 miesiącach odnowiliśmy kontakt, potem przez miesiąc się spotykaliśmy, aż wreszcie on zaproponował powrót. Teraz jesteśmy oficjalnie parą od dwóch tygodni i mam ogromną nadzieję, że tak pozostanie.

 • Edyta

  Witam. Chce bardzo podziękować rytualiście z energiaduchowa.pl za odprawienie skutecznego spętania miłosnego. Zamówiłam prawie pół roku temu, ponieważ zostawił mnie facet z którym byłam przez 3 lata. Nie chciał ze mną być, ponieważ znudził się naszą relacją. Nie wiedziałam, co mam zrobić żeby go odzyskać. On urwał ze mną kontakt. Nie odpisywał na moje wiadomości. Dlatego zdecydowałam że skorzystam z magii miłosnej, która zaczęła jawić mi się jako jedyna deska ratunku. Po 3 miesiącach od zamówienia spętania miłosnego, mężczyzna do mnie wrócił. Powrót był niespodziewany – on zadzwonił do mnie z prośbą o spotkanie. Na tym spotkaniu zaczął mnie przepraszać i prosić o to, żebym dała mu jeszcze jedną szansę. Zgodziłam się i ponownie jesteśmy ze sobą. Znowu umiemy dogadac się i spędzamy miło czas. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *